Köklü bir üretim geçmişine sahip olan RAM Treyler, 1980’li yıllarda ASTERİYA İTHALAT İHRACAT İNŞAAT VE NAKLİYAT LİMİTED ŞTİ tarafından römork tanker üretimi yaparak başladı. Geliştirdiği modelin sağlamlığı ve bakım istemeden kilometrelerce kullanımı sağlayan römorklar, iç piyasada tercih edilirken aynı zamanda Ortadoğu ülkelerine ihraç edilen bir ürün haline geldi ve müşterileri ile kurduğu iyi ilişkiler sayesinde bugünlere ulaştı.

Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren RAM Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi.

Ar-Ge politikalarına önem veren RAM, Müşteri beklentilerini fazlasıyla önemseyerek sürekli değişim ve gelişim halinde kendisini zinde tuttu ve istikrarlı büyümeyi hedefledi. Bunun bir tabii seyri olarak yıllar içinde makine parkı ve fabrika alanları sürekli büyüdü ve sektöre sağladığı istihdam kapasitesi artışını devam ettirdi.

RAM Treyler, mükemmel tasarım ve maksimum işlevselliğe sahip araçlarıyla kullanıcısına en iyi sürüş ve kullanım deneyimi sağlar. Dayanıklılık açısından test edilen araçlarımız güvenilirliği ile de sizi yarı yolda bırakmaz. Yolda ki araçlarımızın tüm aşamalarında yüksek kaliteyi temel hedef almaktayız

Konya’dan dünyanın bir çok noktasına ürünlerini ulaştıran RAM,ülkemize katkısını her geçen gün artırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.